O mnie

Miło jest mi powitać na moim autorskim blogu!

IMG_0490Nazywam się Małgosia Juskowiak, od kilku lat zajmuje się projektowaniem ubioru oraz obuwia. Ukończyłam Liceum Plastyczne w Zielonej Górze. W roku 2017 obroniłam pracę magisterką z wyróżnieniem na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, na wydziale Tkaniny i Ubioru, specjalność projektowanie ubioru. Wcześniej, w 2015 roku, również na tym samym kierunku obroniłam pracę licencjacką. Dodatkowo ukończyłam kurs konstrukcji odzieży damskiej prowadzony przez Europejską Akademię Mody im. Wojciecha Samarzewskiego w Łodzi. Zrealizowałam wiele projektów w ramach studiów oraz na indywidualne zamówienia. Wytrwale zdobywam doświadczenie w dziedzinie konstrukcji ubioru. Interesuje się dopasowaniem form ubioru do nietypowych sylwetek i ciągle rozwijam swoje umiejętności w tym kierunku. Uwielbiam rękodzieło pod każdą postacią. Na co dzień pracuję w sklepie z maszynami do szycia i służę radą wszystkim tym, którzy poszukują wymarzonej dla siebie maszyny. Prowadzę również warsztaty szycia.

Na blogu chciałabym podzielić się swoją twórczością, przybliżyć tematy z nią związane. Jest to dla mnie również forma nauki, która pozawala mi się ciągle rozwijać. We współpracy z firmą Impall przygotowuję filmy instruktażowe dla wszystkich miłośników szycia, również tych początkujących.

Zapraszam do czytania, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, opiniami a także do współpracy.

„Aby istnieli wielcy poeci, muszą być wielcy czytelnicy” Walt Whitman

Pozdrawiam MJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube